Możesz pomóc

Jakiego wsparcia poza datkami pieniężnymi potrzebujemy na rok 2013r.

Chcielibyśmy aby przyszedł taki dzień, ze będziemy mogli powiedzieć - wszystkie potrzeby naszych zwierzaków są zaspokojone. Niestety - tak jak pojawiają się coraz to nowe zwierzęta tak i nasze potrzeby nigdy nie są do końca zaspokojone.

Na dzień dzisiejszy potrzebujemy:

Bezpośrednio dla naszych zwierząt:
1. Karmy dla zwierząt - karmy suchej i puszek dla psów i kotów w różnym wieku, diet weterynaryjnych dla psów chorych na nerki, na kamicę pęcherza moczowego, na choroby narządu ruchu, na problemy skórne i alergie.
2. Potrzebujemy obroży w rożnych rozmiarach i smyczy
3. Kocy, starej pościeli (poszew, prześcieradeł) i kołder które nadają się do wyściełania psich posłań nie stwarzając zagrożenia zapętlenia na psich i kocich nogach,
4. Środków myjących i dezynfekcyjnych (płyny do mysia , Proszów do prania, środki do odkażania np Domestos)

Dla kontynuowania remontu naszej siedziby:
1. Farby emulsyjnej w ilości około 60 litrów,
2. Płyt gipsowo - kartonowych,
3. Wełny mineralnej do ocieplenie stropów i ścian,
4. Drewna - desek i kantówek,
5. Schodów drewnianych (na piętro - koszt około 2500 zł.)
6. Bloczków betonowych do wymurowania boksów,
7. Wykładziny PCV w ilości - szerokość 4 metry, długość 30 m)
8. Papy termozgrzewalnej do kontynuowania remontu dachu,
9. Materiałów do remontu dachu nad częścią starą budynku - stajnie. Potrzebujemy więźby dachowej i blachy trapezowej na dach. Stary dach może nie wytrzymać kolejnej zimy,
10. 4 kojców prefabrykowanych drewnianych zewnętrznych dla dużych psów . Chcemy wykonać kwarantannę, poza zasadnicza siedziba fundacji.

Dla zagospodarowania otoczenia budynków:
1. Przyjmiemy ziemię urodzajną w zasadzie w każdej ilości, do wyrównania terenu, pod obsianie trawą,
2. Kostka betonowa (najlepiej ażurowa) do wykonania parkingu na 4 samochody,

3. Nasion traw - do obsiania terenu,
4. Sadzonej krzewów ozdobnych - ligustra, lilaka - gdyby ktoś miał takowe na zbyciu.

Chcielibyśmy w tym roku pozyskać i przystosować samochód pod ambulans dla zwierząt i pojazd do transportowania zwierząt - w tym odławianych.
Posiadamy dwa samochody - one jednak nie wystarczają do obsługi wszystkich zgłoszeń

Potrzebujemy nowego sprzętu komputerowego - komputera wraz z oprogramowaniem do siedziby fundacji.

Potrzeby są ogromne ale wielokrotnie już mogliśmy liczyć na Państwa otwarte serca . Polecamy się i polecamy nasze zwierzęta waszej pamięci.

1% ratuje życie !
Możesz oddać 1 % swojego podatku na pomoc zwierzętom zamiast do budżetu państwa...

Adopcja wirtualna

Nie zawsze możesz zaadoptować zwierzę. Możesz mu pomóc na odległość.Zaadoptuj je wirtualnie, zostań sponsorem naszego podopiecznego...więcej>>

Wolontariat

Zapraszamy wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny do podjęcia współpracy wolontariackiej z Fundacją...więcej>>

Bazarki i aukcje internetowe

Zapraszamy do zaglądania na nasze fundacyjne allegro:

KLIK

Dotacje przez DotPay i PayPal

Jesteśmy w trakcie konfiguracji płatności on-line.

Do czasu ich uruchomienia, wszystkich którzy chcą nam pomóc, prosimy o...więcej>>