Filia Dąbrowa Górnicza
FundacjaFilia Dąbrowa Górnicza

ZE WZGLĘDU NA ZBYT DUŻY CZYNSZ LOKALU ZREZYGNOWALIŚMY Z UTWORZENIA FILII.

Dąbrowa Górnicza niestety nie jest miastem, które efektywnie wspiera działania organizacji, której celem jest opieka nad zwierzętami.

Nie uzyskaliśmy wsparcia w tak zasadniczej sprawie jak zwolnienie z czynszu za miejski lokal, który miał stać się centrum działań pro zwierzęcych na terenie Dąbrowy.

Środki, które musielibyśmy przeznaczyć na czynsz wolimy przeznaczać na żywe zwierzęta.

Nie zniechęcamy się jednak i szukamy innych możliwości działania.

Dąbrowa Górnicza jest pierwszym miastem w którym chcemy zrealizować swój projekt, jeżeli jego realizacja skończy się sukcesem- obejmiemy nim inne miasta.

ORGANIZACJA WOLONTARIUSZY

SPIS POWSZECHNY KOTÓW

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą na rzecz zwierząt i mieszkasz w Dąbrowie Górniczej lub okolicy, prosimy zgłoś się do nas.

Wyślij zgłoszenie na adres e-mail:

fundacjasosdlazwierzat@wp.pl
fundacjasosdlazwierzat@gmail.com

Poszukujemy osób samodzielnych, ale umiejących pracować w grupie, zdeterminowanych.
Prosimy osoby zajmujące się bezdomnymi kotami na terenie Dąbrowy Górniczej, aby zgłaszały się na e-maile:
fundacjasosdlazwierzat@wp.pl
fundacjasosdlazwierzat@gmail.com

z podaniem informacji na terenie jakiej dzielnicy, ulicy opiekują się kotami i ile mruczków zajduje się pod ich opieką.
Chcemy zorganizować sieć pomocy dla bezdomnych kotów, przyłącz się do Spisu Powszechnego Kotów.
Jeżeli uda nam się stworzyć mapę kocich enklaw- to będziemy mogli pomóc Urzędowi Miasta w zorganizowaniu akcji dokarmiania kotów.
Dane te pomogą w uruchomieniu punktu pierwszej pomocy dla kotów.

MRUCZLANDIA

Fundacja poszukuje miejsca na zorganizowanie "mruczlandii".
Ma to być miejsce koniecznie zlokalizowane na terenie Dąbrowy, zabezpieczające szeroko rozumianą opiekę dla poszkodowanych kotów.
Nie jest naszym celem udamawianie kotów dziko żyjących, gdyż w naszej ocenie zwierzęta te po wysterylizowaniu powinny żyć w swoim dotychczasowym środowisku.
Pragniemy pomóc tym kotom i kociakom, które uległy wypadkom, poważnie chorują, lub na skutek działań człowieka stały się bezdomne.
Jeżeli możesz przekazać nam miejsce, my zorganizujemy resztę.
Pomóż nam zbudować "Mruczlandię".

O terminie spotkania wolontariuszy poinformujemy wkrótce.