Akcje cykliczne
FundacjaAkcje cykliczne

Kolejna Akcja w SCC: Styczeń 2017 (Plac Anyżkowy w SCC)

Zbiórka karmy w LEOPARDUSIE w centrum handlowym AKS, cały czas można zostawiać dla nas karmę i koce!!!

AKCJA w SCC 24-25 sierpień 2013r

Domek znalazło 5 kociaków ( Marinka, Kropka, Kluska, Łobuz, Maron) i jeden piesek Bubu!
Na akcji były także kotki (Steryd, Edzio, Gamma i Rue) oraz pieski Hichot i Precel.
Informujemy, że kotki z poprzedniej akcji Amber i Gold mają już domki.
Dziękujemy za dary rzeczowe!

AKCJA W SCC 20-21 Lipiec 2013r.

Domek znalazł 1 piesek Yeti, oraz jedna kotka- Dymka!
Na akcji były z nami: Lolo, Bubu, Hichot (pieski), oraz koty Amber, Gold, Mokka, Steryd, Lucy, Leon, Edek(Kotki)
Dziękujemy za dary rzeczowe i finansowe!

Program resocjalizacyjny w ZK w Wojkowicach z udziałem naszych podopiecznych, Już 6 edycji za nami, niedługo kolejna!

Więcej w dziale edukacja.

"Pokochaj Reksia, przygarnij Mruczka"

SILESIA CITY CENTER

Od lutego 2008 roku, w hipermarkecie Silesia City Center w Katowicach, Fundacja S.O.S. organizuje cykliczne, comiesięczne akcje adopcyjne. Celem tych akcji jest znalezienie dobrych domów dla jak największej ilości psów i kotów - podopiecznych Fundacji.

Nasze akcje są już rozpoznawalne, wiele osób przychodzi z przemyślanym zamiarem zaadoptowania psa czy kota. Przychodzą też w odwiedziny ludzie z zaadoptowanymi na poprzednich akcjach zwierzakami.

ZAPRASZAMY!